FLAŞ FLAŞ FLAŞ.. ! AKASYAKOKUSU & RANAHOBİ BULUŞMASI


Efendim geçen pazar gününden berli bu yazıyı ve resimleri yayınlıycam ama bir türlü resimleri blogcuya yükleyemedim her seferinde kota dolu diyordu arşivden eski resimleri sile sile nihayet bugüne nasip oldu. 
Hafta sonu taa mardinden gelen misafirlerimiz vardı. günler öncesinden arzu edilen ama olurmu olmazmı diye endişeli bekleyişin ardından gerçekleşen buluşma  evet tahmin ettiğiniz üzere sevgili akasyakokusu nuray ablamla nihayet buluştuk gözlerime inanamadım hem heyecan hem sevinç bi duygu karmaşası içinde birbirimize sarılıp sarılıp öpüştük  nette gördüğümden daha güzel (özelikle maşallah gözler) sıcak samimi içten biri sanki nette tanışmamışta 40 yıllık dost gibi aileden biri gibiydik şehirdışından gelen ablamdı öyle söyleyeyim eşlerimiz daha önce telefonla görüşmüştü onun için daha samimi bi ortam oldu biz onları misafir etmekten mutlu olduk zaman darlığından dolayı yapmak isteyipte yapamadığım gezdirmek isteyipte gezdiremediğim yerler oldu ama onlarında söylediği gibi önemli olan birbirimizi görmek karşılıklı sohbet etmekti eksiğimizi kusurumuz olduysa affola siz arkadaşlarımızlada paylaşmak için bikaç kare resim yayınlıyorum.


şelale park tan
yeşil ve sarı tişört lüler nuray ablanın öbürleri benim Daltonlar Kalp 

yemek masamızdan 
her nekadar masanın orta bölümünü
( masayı büyütmek için) takmayı bir türlü ne ben ne eşim başaramayıp sinir harbi geçirmiş ve benim  çocukları mutfaktaki masada yemek yemeğe ikna etme çabası içinde olsamda servislerin bir kısmınıda orta sehpa ya alarak yemeği tamamladık.
(masanında inadı tuttu napalım.) Siritiyor Siritiyor


kanal boyundan bi kareeeee kanal boyuna gidip kerneğe gidip dondurma yemeden dönmek  olmaz ben çocukluk dönemimle birlikte 25 yıldır bu mekanda yerim dondurmayı hakiki kahraman maraş kesme dondurma sevenler için tavsiye ederim.

vee gece kaysı festivalinden
sanırım son gün olması sebebiyle aşırı derece bi kalabalık vardı lunapark alanında adım atacak yer yoktu demek abartı olmaz inanın bian kaybolmaktan birbirimizi kaybetmekten korktum ilk açılış günüde de ordaydık biliyorsunuz söylemiştim yusuf güney rafet el roman konserleri vardı ama inanın bu sefer onun 3 katı bi kalabalıktı son gün de ismail yk. ve kıvırcık ali konseri vardı ismail yk. göremesekte kıvırcık aliyi uzaktan görüp dinleme şansımız oldu.
Rahmetli KEMAL SUNAL  adına düzenlenen çocuk tiyatrosundan bir kare

Vee  geldik ertesi gün e ertesi gün biz akşam üzeri yola çıkacaklarını düşünürken  sevgili  nurayın eşi elazığ da harputa filan uğrayacaklarını söyleyerek öğlenden sonra yola çıkmaları gerektiğini söyledi üzüldük yazımın başındada söylediğim gibi yapmak isteyip içimde  yarım kalan planlarımız oldu ama önemli olan görmek görüşmek özlem gidermekti inşallah bidaha ki sefere diyorum ve sevgili nuray ablama bu hafta taşınmayı planlıyorlardı Allah kolaylık versin yardımcısı olsun. onu çok çok öpüyorum sevgi ve selamlarımla...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !